Obec Písek mapa

Oznámení pro nájemce hrobového místa na veřejném pohřebišti v Písku

Nájemní smlouva na pronájem Vašeho hrobového místa skončila v roce 2016. Žádáme Vás proto, v případě, že máte nadále zájem o pronájem Vašeho hrobového místa na hřbitově v Písku, o uzavření nájemní smlouvy na 10 let. Kontaktujte nás prosím v této věci osobně v úředních hodinách pondělí 18.00 – 20.00, nebo v tomto čase na telefonu 495 486 310, případně mailem obec.pisek@tiscali.cz nebo info@obec-pisek.cz. Bližší info na úřední desce a elektronické úřední desce.

Publikováno 12. 6. 2017 19:49

Pojízdná pekárna Pekařství KASKA Přelouč

Pojízdná pekárna zajíždí do naší obce v úterý a ve čtvrtek ve 14.30 k obecnímu úřadu.

Publikováno 15. 5. 2017 19:09

SBĚR POUŽITÉHO KUCHYŇSKÉHO OLEJE

SBĚR POUŽITÉHO KUCHYŇSKÉHO OLEJE Nevylévejte použitý kuchyňský olej do odpadů, Nevylévejte použitý kuchyňský olej do odpadů, šetřete životní prostředí i životnost vaší kanalizace. šetřete životní prostředí i životnost vaší kanalizace.

Publikováno 7. 3. 2017 20:14
Doposud nekomentováno.

Víčko k víčku pro Mišičku

Od loňského podzimu mohou občané na obecním úřadu odevzdávat víčka od PET lahví. Již se nám sešel velký pytel, který byl odevzdán do Občanského centra /DDM/ v Chlumci nad Cidlinou. Víčka pomůžou sedmileté Michalce z Třebechovic pod Orebem, která má neznámé onemocnění připomínající dětskou mozkovou obrnu spojenou s centrální svalovou hypotonií. Více na www.michalka-vicka.cz

Publikováno 7. 3. 2016 19:34

Prevence kriminality - videospoty Policie České republiky

Policie východočeského regionu zhotovila 14 preventivních videospotů s různými tématy, která jsou zaměřena na prevenci kriminality a rizikové jevy ve společnosti.

Publikováno 9. 9. 2015 10:53