Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > ALZHEIMER HOME ve Svobodě nad Úpou

ALZHEIMER HOME ve Svobodě nad ÚpouSpolečnost ALZHEIMER HOME ve Svobodě nad Úpou aktuálně disponuje volnou lůžkovou kapacitou. Nabízíme možnost krátkodobých i dlouhodobých pobytů.

 

Mimořádná cena za lůžko je aktuálně 380 Kč/den u dlouhodobých pobytů. Tato mimořádná akce je platná do plné obsazenosti zařízení.

 

Poprosila bych Vás touto cestou o zprostředkování této nabídky a její zveřejnění na vašich webových stránkách, elektronických portálech, případně ve zpravodajích obce.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pak přihlášení budoucího klienta lze provést vyplněním přiložené žádosti o přijetí a současně k ní je potřeba přiložit lékařskou zprávu.

 

ALZHEIMER HOME představuje unikátní projekt propojení špičkových zdravotních a sociálních služeb v rámci péče o nemocné s Alzheimerovou chorobou, stařeckou demencí a dalšími typy demencí, včetně demence nasedající na Parkinsonovu chorobu a dalších stavů vyvolaných onemocněními centrální nervové soustavy. Naše zařízení jsou určena klientům, kteří potřebují 24 hodin denně, 365 dní v roce pomoc jiné osoby. Naše služby jsou poskytovány v komfortních, bezpečných a na nejvyšší možné úrovni personálně i technicky vybavených pobytových zařízeních sociálních služeb – domovech se zvláštním režimem.

 

Přímo v místě jsou našim klientům poskytovány kvalitní zdravotní služby pokrývající základní odbornosti, které pomohou optimálně diagnostikovat a léčit všechny běžné zdravotní problémy. Klientům je k dispozici tým všeobecných praktických lékařů. Našimi spolupracovníky jsou dále špičkoví odborníci v oborech psychiatrie a neurologie, zkušení internisté a kardiologové, diabetologové a další ambulantní specialisté. Samozřejmostí je tým fyzioterapeutů a nutriční specialista. Našim klientům zajišťujeme okamžité vyšetření a ambulantní ošetření bez čekání. V případě nutnosti ošetření mimo naše zařízení zajistíme transport s doprovodem. Máme propracovaný systém lékařských vizit a pravidelných preventivních kontrol zdravotního stavu našich klientů. Díky tomu jsme schopni zachytit každou jeho změnu a bezprostředně upravit léčebný, ošetřovatelský a stravovací režim. Veškerá naše zařízení jsou vybavena nejmodernější zdravotnickou technikou.

 

Aktuálně v České republice provozujeme 10 zařízení v pěti krajích s celkovou kapacitou přesahující 800 lůžek. Jsme předním poskytovatelem tohoto druhu péče v Praze a okolí a jedním ze třech největších poskytovatelů v České republice. Jsme zapsaným ústavem, neziskovou organizací založenou a zřízenou soukromými subjekty. Více informací na www.alzheimerhome.cz.

 

V případě potřeby a pro více informací mě prosím kontaktujte.

O ukončení akce Vás budu informovat. Velice děkuji za pomoc při zprostředkování této informace Vašim občanům.

 

 

S přátelským pozdravem

 

 

Iva Rejlová
ředitelka zařízení

ALZHEIMER HOME Svoboda nad Úpou

Lázeňská 317 a 319, 542 24 Svoboda nad Úpou

Tel: +420 725 873 497
Email: iva.rejlova@alzheimerhome.cz

Sídlo ústavu:
ALZHEIMER HOME z.ú.

Urešova 1757, 148 00 Praha 4 – Kunratice
https://www.alzheimerhome.cz